Ana Sayfa > Sealock Haberler > Gelecek su geçirmez çanta

Sealock Haberler

Gelecek su geçirmez çanta
2014-05-07 11:58:42
 


     Toplumun gelişmesiyle birlikte, insanların hayatını daha iyiye. Carry-öğeleri de iPad, iPhone, oyun konsolları, müşteri verileri, sözleşmeler, test verileri, iş bilgileri de dahil olmak üzere, daha pahalıdır. Yani etkili bu değerli eşyalarınızı korumak için, çok yönlü bir sırt çantası ya da kurye çantası olmalıdır.

          Gelecekte, paketin kez ilerleme uyum sağlamak için geliştirilmiş ve geliştirilmeye devam edecektir. Paket giderek önemli bir rol oynayacak, daha fazla fonksiyon olacaktır. Genel özelliklerine ek olarak, aynı zamanda su, yağ, kum, güvenlik ve diğer fonksiyonlara sahip olabilir.

          Artık, su geçirmez paket piyasada başarılı olmuştur. % 100 su geçirmez çanta bir muamma değildir. Aynı% 100 su geçirmez etkisi kadar dalış yapabilirsiniz. Askeri hava geçirmez su geçirmez çanta Sealock üretimi, çok iyi bir su geçirmez sırt çantası şu anda piyasadaki en iyi sırt çantası, su geçirmez etkisidir.

          Bugünün toplumunda çok uygun Sealock su geçirmez sırt çantası tasarımı. Moda tasarımı, güzel renkler,% 100 su geçirmez etkisi. Günlük hayatta, etkin hala açık hava sporları meraklıları vardır, o hafta sonu, sen kamp, ​​binicilik, rafting, açık havada Sealock su geçirmez sırt çantası olabilir, cep telefonu, iPad ve diğer öğeleri koruyabilir.


  [Ana dön] [Yazdır] [Geri Dön]   İleri
分享按钮