Ana Sayfa > Sealock Haberler > Şehir su geçirmez sırt çantası, su geçirmez sırt çantası

Sealock Haberler

Şehir su geçirmez sırt çantası, su geçirmez sırt çantası
2014-05-06 11:50:09
 

Eğer Pekin, Tokyo, Sidney, New York, Oxford şehir turu olduğunda, size güzel bir şehir, su geçirmez sırt çantası olmalıdır. Makul yükleme sistemi ile şehir su geçirmez sırt çantası.Yükleme sistemi makul vb cep telefonu, iPad, kamera, belgeler, kalem, yerleştirebilirsiniz Aynı zamanda, aynı zamanda iyi bir su geçirmez bir sırt çantası taşıma sistemi vardır. Havalandırma, basit özelliklere sahip Taşıma sistemi.

Sealock kentsel sırt çantası, aynı zamanda, su geçirmez bir etkiye sahiptir. Açık havada seyahat ederken, güneşli veya yağmurlu bir gün olduğunu asla bilemezsiniz. Su geçirmez sırt çantası pvc veya TPU malzeme,% 100 su geçirmez etkisi ile kesintisiz bağ teknolojisi, hiçbir dikiş yok, iğne, kullanımı. Şehir su geçirmez çantası açık hava sporları meraklıları için en iyi seçimdir!

Sealock büyük bir su geçirmez çanta üreticileri, tedarikçiler, toptancılar. Biz tasarım, su geçirmez kapak göre açık su geçirmez ambalaj her türlü üretebilir. Biz yüksek kaliteli ürünleri sağlamak için sıkı kalite kontrol departmanları ile su geçirmez torba üretim teknolojisi, profesyonel tasarım ekibi, global bir lider var.


Önceki   [Ana dön] [Yazdır] [Geri Dön]   İleri
分享按钮