Ana Sayfa > Sealock Haberler > Su geçirmez sırt çantası seçin.

Sealock Haberler

Su geçirmez sırt çantası seçin.
2014-05-05 10:06:31
 


Günümüze sırt çantası, kabaca daha hafif ve daha güçlü, daha yüklü kavramını izler. Büyük markalar, kendi klasik renk ve stil ardarda her yıl sürekli yenilik kullanılan kumaşların yeni sırt çantası başlatmak. Su Yalıtım haber değil. İyi süspansiyon sistemi sırt ve omuzlar daha rahat ve sırt çantası hatta varlığı his veriyor. Giyim kumaşlar yaygın sırt çantası daha sağlam yapmak için kullanılır.

Su geçirmez sırt çantası ayrılabilir:
Su geçirmez dağcılık sırt çantası.
Casual su geçirmez sırt çantası.
Kentsel su geçirmez sırt çantası.
Turizm su geçirmez sırt çantası.
Su geçirmez sırt çantası kamp.
Macera su geçirmez sırt çantası.
Öğrenciler su geçirmez sırt çantası.


Su geçirmez sırt çantası geniş bir yelpazede ile karşı karşıya, biz amacına uygun bir sırt çantası seçmek zorundasınız. Eğer bir açık hava meraklısı iseniz, o zaman iyi bir yürüyüş su geçirmez çanta yürüyüş gibi eğer enerji tasarrufu ve donanımı korumak, kol yorgunluğu azaltmak, profesyonel su geçirmez sırt çantası seçmelisiniz. Eğer arada bir tırmanma dışında iseniz, o zaman ben aynı sistem çok iyi bir ayı var, çünkü gündelik su geçirmez çanta, su geçirmez çanta boş satın öneririz. Eğer açık tırmanma, seyahat süresi, rahat su geçirmez sırt çantası ve yeri doldurulamaz bir rol oynayabilir zaman günlük rahat su geçirmez çanta kullanılabilir.

Sadece kısa mesafelerde, kişisel açık hava etkinlikleri ise, o zaman 35L su geçirmez sırt çantası aşağıda seçiniz. 65L su geçirmez sırt çantası - 2-3 gün boyunca açık hava etkinlikleri yapıyorsanız, o zaman 35L seçiniz. Uzun, uzun süreli açık hava faaliyetlerini yürütmek, o 65L su geçirmez sırt çantası daha seçiniz. Tabii ki, bu sadece referans içindir. Hala kişisel ihtiyaçlarınıza göre kendi su geçirmez sırt çantası seçmek zorundasınız.


Önceki   [Ana dön] [Yazdır] [Geri Dön]   
分享按钮